Kim jestem i czym się zajmuję.

Mam na imię Ewa. Jestem psychodietetyczką, specjalistką zaburzeń
odżywiania. Specjalizuję się w temacie zajadania emocji, naprawiania
relacji z jedzeniem i redukcji masy ciała.

Moja historia


Witaj, mam na imię Ewa. Jestem psychodietetyczką oraz specjalistką zaburzeń odżywiania i pomocy psychologicznej.


Od sześciu lat współpracuję z osobami którym mimo ogromnego wysiłku, nie udało się zrzucić zbędnych kilogramów. Po kilku nieudanych próbach odchudzania postanowiły skorzystać z metody innej niż ta skoncentrowana jedynie na liczeniu kalorii i redukcji ich ilości. Uczę i zachęcam swoich Klientów do właściwej „troski o jedyne ciało, jakie kiedykolwiek będą mieli” (Sharon Graham). Zadbane zdrowe ciało jest dobrze odżywione, ale także pozostaje w równowadze ze swoimi myślami i emocjami. Ciało może z nami współpracować, lub buntować się wysyłając sygnały w postaci nadwagi, bólu, choroby czy zmęczenia. Wtedy to sygnał że równowaga Ciało_Umysł_Emocje jest zaburzona.
 
Dlatego w swojej pracy skupiam się na wszystkich tych trzech aspektach. Pomagają mi w tym techniki i narzędzia zaczerpnięte z terapii behawioralno poznawczej, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach i dialogu motywującego.

Prywatnie jestem dumną mamą dwójki, wspaniałych, dorosłych ludzi. Uwielbiam koty – specjalistów od „bycia tu i teraz”. Lubię się uczyć i poznawać nowych ludzi. Dla kondycji fizycznej jeżdżę na rowerze i pieszo przemierzam górki i góry.​

Ewa Miłowicz, Twój Psychodietetyk.

Ewa Miłowicz, Psychodietetyk Kraków

Dyplomy i Certyfikaty


Współpraca

Scroll to Top